Свадебный портал Мегасвадьба Лого    
small heartВход|Регистрация
 
 

Національний Сорочинський ярмарок

Національний Сорочинський ярмарокСобытия

Автор: MegaSvadba или

04 Июля 2015

Даты: 18-23 Августа 2015
Событие уже состоялось
Место: с. Великі Сорочинці, Полтавська область

З 18 по 23 серпня 2015 року в селі Великі Сорочинці Миргородського  району Полтавської області відбудеться   Національний Сорочинський ярмарок.

Офіційне відкриття Сорочинського ярмарку

Офіційне відкриття  18 серпня об 11 годині. Організатор заходу - ТОВ «Сорочинський  ярмарок». Керівник  проекту -  кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів Світлана Свищева.

Історичне коріння Сорочинського ярмарку

Сорочинський ярмарок має глибоке історичне коріння  та чудовий сучасний розвиток. Він оспіваний у одноіменній повісті Миколи Гоголя, традиційно проходить на його батьківщині  і збирає щороку на ярмарковій площі в 16 га близько півтори тисячі учасників та півмільйона відвідувачів, понад дві тисячі учасників мистецьких колективів, близько двадцяти іноземних  делегацій  та  200-300  журналістів  друкованих та електронних ЗМІ. Це сьогодні не тільки всесвітньовідомий та всенародно улюблений  захід, але і візитівка  Полтавщини і України, якою пишаються і яку з задоволенням відвідують і прості українці, і керівники держави.

Підготовка до Сорочинського ярмарку

Триває підготовка до цьогорічного заходу  і вона вже увійшла  в активну фазу. Надходять заявки від підприємств, приватних підприємців, майстрів народних промислів, закладів громадського харчування та розваг, самодіяльних мистецьких колективів та окремих виконавців. І цього року ярмарок продовжує розвиватись та вдосконалюватись. Проведена реорганізація території, здійснена  стандартизація експозиційних  місць, а наступного року вже можна буде замовляти місця в онлайн режимі. Зараз активно готуємо поле,  його інфраструктуру та споруди.

Майстер - класи

Планується збільшення кількості та урізноманітнення улюбленої багатьма розваги  -  майстер - класів.  Будь-хто може не лише повчитись сам, але і навчити інших своєму мистецтву. А, втомившись від ярмаркування і розваг, відпочити і смачно поїсти в одному з численних  закладів громадського харчування, що щедро  пропонують страви української кухні та кухонь народів світу.

Початок та відкриття

Починаючи з 18 серпня, щодня, об 11 00 , гостей ярмарку вітатимуть сам «Микола Гоголь» та герої його творів у виконанні акторів Полтавського академічного музично - драматичного театру ім. М.В. Гоголя, які пересуватимуться  по полю  на справжніх, єдиних в Україні , волах.

Зростає привабливість Сорочинського ярмарку і для проведення  ділових заходів, адже для цього в прес-центрі створено всі необхідні умови.


анонимно Вход | Регистрация
 comment cash Отправить

Похожие статьи

Состоялось открытие свадебного сезонаСостоялось открытие свадебного сезона
Состоялся Второй бал открытия свадебного сезона!Состоялся Второй бал открытия свадебного сезона!
BEAUTY VISION 2015, выставка состояласьBEAUTY VISION 2015, выставка состоялась
Никогда не сдаваться!Никогда не сдаваться!
Зимой прошел очередной выпуск "The wedding cafe"Зимой прошел очередной выпуск "The wedding cafe"

Мы в сетях

Facebook
Goolge+
Youtube

 

MegaSvadba.info

О проекте
Реклама на сайте
Наши друзья
Стать партнером

Сервисы

РАГСыКаталог
Карта компанийСвадебный журнал
Венчальный календарьВыставки
Свадебные идеи

2011-2019 © Copy Right MegaSvadba.info

Стиль, оформление, дизайн и содержание являются объектами авторского права и охраняются законом.

Перепечатка и иное их использование без письменного разрешения не допускаются и ведут за собой ответственность.

Знак для товаров и услуг «МегаСвадьба» является зарегистрированной торговой маркой и принадлежит проекту. Пользовательское соглашение

МегаСвадьба - сервис подготовки к свадебной церемонии. Поможем найти для Вас наилучшие услуги от профессионалов, а представителям свадебных услуг - клиентов. Разместим информацию, статьи, фотографии и контакты о Вашей компании.

Создание проекта WEBMARKER .